aktualności, ogólne

ZMIANA ROZKŁADU JAZDY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ OD DNIA 10.03.2024R

9 marca, 2024, Autor: zwik

Wszystkich pasażerów informujemy, że od dnia 10 marca 2024 roku wprowadzone zostają zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej w Miechowie. 

Zmiany dotyczą dostosowania rozkładów jazdy autobusów miejskich  do wprowadzonych przez PKP zmian kursowania pociągów (ważnego od 10.03.2024 do 08.06.2024). w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. W marcowej korekcie rozkładu jazdy zarządca infrastruktury będzie realizował prace torowe i sieciowe mające znaczny wpływ na kursowanie pociągów SKA2 na trasie Kraków Główny – Miechów – Kozłów – Sędziszów. Więcej informacji pod linkiem:

https://kolejemalopolskie.com.pl/pl/aktualnosci/9727_zmiana-rozkladu-jazdy-od-10-marca-2024-r

Mając na uwadze powyższe, Operator komunikacji miejskiej w Miechowie dostosował w sposób optymalny nowy rozkład jazdy, aby był jak najwygodniejszy dla pasażerów i ujmował najbardziej oblegane godziny kursowania autobusów.

Informujemy również, że ceny wszystkich biletów pozostają bez zmian, zatem korzystanie z komunikacji miejskiej to obecnie jedna z najtańszych form podróżowania.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z komunikacji miejskiej w Miechowie oraz do nabywania biletów okresowych – to się naprawdę opłaca!!!

Poniżej nowy rozkład obowiązujący od 10 marca 2024 r.

ulotkaDL w ulotkaDL srodek